Zasady zamieszczania informacji - Dobre praktyki -

Języki mniejszościowe oraz język regionalny
naszym wspólnym bogactwem
Języki mniejszości narodowych i etnicznych w życiu społecznym i gospodarczym.

Nawigacja

Obecna strona jest wersją archiwalną. Aktualny Serwis Języków mniejszościowych oraz języka regionalnego, a także Mniejszości Narodowych i Etnicznych dostępny jest pod adresem: https://www.gov.pl/web/mniejszosci-narodowe-i-etniczne

Dobre praktyki

Zasady zamieszczania informacji

  1. W dziale tym zamieszczane są informacje, materiały, „dobre praktyki” i inne tego rodzaju materiały dotyczące działań podejmowanych celem zachowania, rozwoju i promocji języków mniejszości narodowych i etnicznych oraz języka regionalnego. 
  2. Osoby, organizacje lub instytucje zainteresowane zamieszczeniem na stronie informacji dotyczących tej tematyki proszone są o przesyłanie materiałów za pomocą zamieszczonej na stronie zakładki „Prześlij swoje materiały”.
  3. Przekazany materiał powinien zawierać krótki tekst w edytowalnym pliku formatu word, ewentualnie uzupełniony o materiał zdjęciowy oraz załączniki, które Wnioskujący chciałby dołączyć do zamieszczanej informacji.
  4. Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji nie ma obowiązku zamieszczania wszystkich przekazanych materiałów. 5. Odpowiedzialność za treść przekazanych materiałów ponosi przekazujący je do MAiC.

Medatdane

Opublikowane przez: JSK Internet
Ostatnia zmiana: 26.06.2015
do góry